Člani Razvojnega sveta Ljubljanske urbane regije za obdobje 2014 - 2020

 

Predsednik Razvojnega sveta LUR:

·           Metod Ropret, Občina Brezovica.

 

Podpredsednika Razvojnega sveta LUR:

·           Janko Kramžar, Snaga Javno podjetje d.o.o.,

·           Jože Starič, Društvo za ohranjanje dediščine.

 

 

Predstavniki občin

 

Andrej Ocepek

Občina Borovnica

Metod Ropret

Občina Brezovica

Janez Pavlin

Občina Dobrepolje

Franc Setnikar

Občina Dobrova-Polhov Gradec

Primož Zupančič

Občina Dol pri Ljubljani

Andreja Pogačnik Jarc

Občina Domžale

Dr. Peter Verlič

Občina Grosuplje

Janko Jazbec

Občina Horjul

Janez Cimperman

Občina Ig

Dušan Strnad

Občina Ivančna Gorica

Marjan Šarec

Občina Kamnik

Tomaž Drolec

Občina Komenda

Franci Rokavec

Občina Litija

Zoran Janković

Mestna občina Ljubljana

Berto Menard

Občina Logatec

Mladen Sumina

Občina Log - Dragomer

Matej Kotnik

Občina Lukovica

Stanislav Žagar

Občina Medvode

Franc Jerič

Občina Mengeš

Martin Rebolj

Občina Moravče

Ivan Jordan

Občina Škofljica

Milan Izlakar

Občina Šmartno pri Litiji

Anton Peršak

Občina Trzin

Anton Zakrajšek

Občina Velike Lašče

Aco Franc Šuštar

Občina Vodice

Janko Skodlar

Občina Vrhnika

Predstavniki gospodarstva

 

Marta Turk

GZS Zbornica Osrednjeslovenske regije

Primož Rot

Zavarovalnica Triglav d.d. Območna enota Ljubljana

Slavko Dolinšek

Inovacijsko razvojni inštitut Univerze v Ljubljani

Boštjan Kočar

Lambda Group d.o.o. Radomlje

Darko Tanko

LUZ d.d.

Anton Horjak 

Horjak Precise, d.o.o. Domžale

David Kogovšek

Telekom Slovenije d.d.

Stane Kovač

Samostojni podjetnik

Mitja Novak 

Livarstvo Novak

Irena Tonin

OOZ Kamnik

Igor Kajtna

Podjetnik

Andrej Stritar

OOZ Ljubljana Vič

Bogdan Oblak

Oblak Commerce d.o.o.

Simon Hlebec

Vrtnarstvo Hlebec

Janez Beja

Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije, OE Ljubljana

Jože Benec

Kmetijsko gozdarska zbornica Slovenije, OE Ljubljana

Nina Potisek

Petrol d.d.

Srečko Bukovec

Mercator d.d.

mag. Trajče Andonov

Makedonija Trade d.o.o.

Franci Malis

BTC d.d.

Janko Kramžar

Snaga Javno podjetje d.o.o.  

Hrvoje Drašković

Javno podjetje Energetika Ljubljana d.o.o.

Krištof Mlakar

Javno podjetje Vodovod-kanalizacija d.o.o.

mag. Iztok Lesjak

Tehnološki park Ljubljana d.o.o.

mag. Zlata Ploštajner 

Univerza v Ljubljani

Viljenka Markič – Simoneti 

Združenje bank Slovenije

Predstavniki nevladnih organizacij

Ana Mislej

TD Šmarje Sap

Anamarija Slabe

Inštitut  za trajnostni razvoj

Andrej Klemenc

Ljubljanska kolesarska mreža, društvo za vzpodbujanje kolesarjenja in trajnostnega prometa

Gabrijela Babič

Vodja Stičišča NVO osrednje Slovenije

Jelka Lorenčič Kožman

Tajnik - Balinarsko športno društvo Logatec

Jože Ocepek

Združenje ekoloških kmetov »Zdravo življenje«, Lukovica

Jože Starič

Društvo za ohranjanje dediščine

Jurček Nowakk

PD Moravče

Katarina Bervar Sternad

Pravno informacijski center

Matej Ogrin

CIPRA Slovenija, društvo za varstvo Alp

Nataša Frank

Modelarski klub Vrhnika

Primož Jamšek

Slovenska filantropija

Sašo Nožič Serini

Študentska organizacija Komenda

 

 Poslovnik RS LUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24.10.2014

RRA LUR na dnevih regij o pomenu zdravja

RRRA LUR je na dnevih regij v Bruslju predstavljala svoje projekte in aktivnosti s področja zdravja.

23.10.2014

Startup vikend: več kot HRANA!

RRA LUR z Regionalnim centrom kreativne ekonomije vabi k udeležbi na Startup vikendu.

17.10.2014

Promocijski video projekta RAILHUC

Vabimo vas, da si ogledate promocijski video projekta RAILHUC.