Člani Regionalno razvojnega sveta Ljubljanske urbane regije

PREDSEDNIK: dr. Zarjan Fabjančič 

Univerza v Ljubljani, EF

PODPREDSEDNICA: dr. Marjeta Stražar

JPCČN Domžale-Kamnik d.o.o.

Predstavniki občin:

Slavka Gerdina

Občina Borovnica

Nataša Smrekar

Občina Brezovica

Janez Pavlin

Občina Dobrepolje

Helena Čuk

Občina Dobrova - Polhov Gradec

Mitja Bratun

Občina Dol pri Ljubljani

Vinko Juhart

Občina Domžale

Janez Lesjak

Občina Grosuplje

Franci Pišek

Občina Horjul

Marica Zupan

Občina Ig

Jernej Lampret

Občina Ivančna Gorica

Rudolf Pfajfar

Občina Kamnik

Tomaž Drolec

Občina Komenda

Saša Gradišek

Center za razvoj Litija d.o.o.

Samo Lozej 

Mestna občina Ljubljana

Mladen Sumina

Občina Log-Dragomer

Alenka Gorza Jereb

Občina Logatec

Katka Bohinc

Občina Lukovica

Katja Podgoršek

Občina Medvode

Franc Jerič

Občina Mengeš

Martin Rebolj

Občina Moravče

Boštjan Rigler

Občina Škofljica

Milan Izlakar

Občina Šmartno pri Litiji

Tone Peršak

Občina Trzin

Jerica Tomšič Lušin

Občina Velike Lašče

Brane Podboršek

Občina Vodice

Maja Kogovšek

Občina Vrhnika

Predstavniki združenj gospodarstva na ravni razvojne regije:

Bruno Komac

Liko Vrhnika d.d.

Stane Škulj

Stolarna Dobrepolje d.o.o.

Tomaž Blatnik

Pekarna BLATNIK d.o.o.

Ljuba Ciuha

MOL, OGDP

Marko Vresk

Helios Domžale d.d.

Mitja Novak

Livarstvo Novak

Ivan Hribar

Zarja kovis d.o.o.

Vid Koritnik

Turistično društvo Komenda

Avgust Pestotnik

domači naslov

Anton Vladič

Naklo d.o.o.

Ivan Jordan

domači naslov

Franc Props

SPL Ljubljana d.d.

Zoran Poljšak

Območna obrtna zbornica Domžale

Simon Hlebec

Vrtnarstvo Hlebec s. p. Vrhnika

Iztok Lesjak

Tehnološki park Ljubljana d. o. o.

Marta Turk

GZS OZ Ljubljana

Savo Fratnik

Lesnina inženiring d.d.

Janko Kramžar

Snaga JP d.o.o.

Franc Jamšek

Profil d.o.o.

Marko Fatur

Javno komunalno podjetje Prodnik d.o.o.

Dušan Pejič

E.T.A.G. d.o.o.

Franc Seršen

Seršen Franc s.p., Avtoprevozništvo

Predstavniki sindikatov, nevladnih organizacij in predstavniki drugih partnerjev na ravni razvojne regije:

Janez Zupančič

Zavod za šport in rekreacijo Domžale

Jože Nose

Občinski svetnik, Občina Škofljica

Boris Zore

Društvo za ohranjanje dediščine

Janita Eržen

Zavod RS za zaposlovanje, Območna služba Ljubljana

Stane Zupančič

ZSSS, Območna organizacija Ljubljane in okolice

Vida Ogorelc Wagner

Umanotera, Slovenska fundacija za trajnostni razvoj

Miran Gajšek

MOL, Oddelek za urejanje prostora

Jože Benec

KGZS - Kmetijsko gozdarski zavod Ljubljana

Marjan Semiprimožnik

Turistično društvo Motnik

Stanislav Meglič

Ministrstvo za promet

Predstavnica upravljalcev zavarovanih območij:

Ajda Kozjek

JZ Polhograjska graščina

Predstavnik romske skupnosti:

Imer Traja Brizani

Zveza Romov Slovenije

14.04.2014

Sopotništvo v Tehnološkem parku Ljubljana

Postanite sopotnik za vsaj kak dan, kajti EDEN NI NOBEDEN!

08.04.2014

Objavljen 1. delovni osnutek RRP LUR 2014-2020

Osnutek dokumenta se nahaja tukaj

06.03.2014

Interaktivni delavnica na temo »ENERGETIKA in MEDOBČINSKO SODELOVANJE«

  Spoštovani,   začela se je nova finančna perspektiva 2014 – 2020, ki bo ponudila...